В обласному центрі культури і мистецтв пройде виставка фотопортретів
23 вересня 2016 12:51 Культура
В обласному центрі культури і мистецтв пройде виставка фотопортретів Виставка чорно-білої фотографії за результатами конкурсу «Харків - Нюрнберг 2016» пройде з 27 вересня по 13 жовтня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Конкурс проходив протягом трьох місяців. За цей час організатори відібрали кращі фотопортрети молодих художників з Харкова і області. До участі були запрошені як любителі, так і професійні фотографи.

Мета конкурсу - сприяння розвитку творчих здібностей фотографів і реалізації їх творчого та інтелектуального потенціалу; виявлення і підтримка творчо обдарованої молоді; сприяння розвитку творчих зв'язків і обміну досвідом між фотографами; виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.

Відкриття виставки - 27 вересня о 17:00. Нагородження переможців відбудеться 30 вересня, початок - о 16:00.

Виставка працюватиме з 10:00 до 17:30 (вихідний - неділя) за адресою: вул. Пушкінська, 62, 2-й поверх.

Зазначимо, серед організаторів конкурсу - викладач авторського курсу практичних лекцій і семінарів з аналогової фотографії Хельмут Швенглер (Нюрнберг, Німеччина), Спілка побратимства «Харків-Нюрнберг», Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, Творче об'єднання «FotoArt» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини