В одній з харківських шкіл організували «Спортивні канікули»
22 жовтня 2021 12:03 Освіта
В одній з харківських шкіл організували «Спортивні канікули» Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 22 жовтня, взяв участь у відкритті «Спортивних канікул» у школі №154 на пр. Людвіга Свободи, 42-а.

На новому шкільному стадіоні виступили спортивні команди і танцювальний колектив. На спортивних майданчиках пройшли матчі з баскетболу та волейболу, змагання з настільного тенісу, майстер-клас з воркауту, велопробіг і марафон.

Як зазначив Ігор Терехов, у міських закладах освіти продовжать створювати всі умови для розвитку дітей.

«Важливо, щоб діти розвивалися фізично. Тут створені всі умови для занять футболом, баскетболом, настільним тенісом, є тренажери, де можуть займатися не тільки школярі, а й мешканці Шевченківського району. Такі футбольні поля і спортивні локації будуть з'являтися по всьому місту», - підкреслив секретар міської ради.

Зазначимо, що за останні три роки за кошти бюджету територіальної громади у школі №154 реконструювали стадіон, облаштували пішохідні та велосипедні доріжки навколо будівлі, замінили старі вікна на нові, металопластикові, відремонтували фасад, встановили 16 камер відеоспостереження, придбали нове обладнання для їдальні, облаштували кімнати відпочинку для дітей з обмеженими можливостями і виконали низку інших робіт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини