В одному з будинків в Холодногірському районі встановили новий ліфт
12 червня 2017 14:18 ЖКГ
В одному з будинків в Холодногірському районі встановили новий ліфт У будинку по пров. Чередниченківському, 7 сьогодні, 12 червня, встановили новий ліфт.

У під'їзді дванадцятиповерхового будинку - два ліфти, один з яких близько 15 років не працював. Сьогодні працівники ТОВ «Спеціалізований «Проектно-будівельний монтажний поїзд-753» завершили капітальний ремонт ліфтового обладнання. Як повідомив заступник директора ТОВ «СПСМП-753» Геннадій Долженко, в ліфті замінили його основні механізми, встановили нову сучасну кабіну, в машинному приміщенні встановили антивандальні двері. Вантажопідйомність нової кабіни залишилася колишньою - 320 кг.

«Ліфт старого зразка був оснащений станцією управління релейного типу, яка більш громіздка і менш надійна. Тут все працює на мікропроцесорах - це станція нового покоління. Також всередині кабіни нового ліфта встановлено світлодіодне освітлення, яке дозволяє істотно економити витрати електроенергії в будинках. Серед інших переваг нового обладнання - бездротова система диспетчеризації, яка не схильна до розкрадань і більш надійна, ніж колишня, дротова», - зазначив Геннадій Долженко.

При цьому він підкреслив, що на сьогоднішній день в Харкові 44 ліфти вийшли з ладу внаслідок того, що обладнання було вкрадено вандалами.

Також заступник директора підприємства повідомив, що в планах міста - провести цього року капітальний ремонт ще 15 ліфтів в шести районах міста. У кожному будинку, де буде проведено капремонт ліфта, також встановлять антивандальні двері в машинному приміщенні. Роботи над об'єктами вже розпочато.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини