В оперному театрі відкрили «Харківські асамблеї»
25 вересня 2015 20:00 Культура
В оперному театрі відкрили «Харківські асамблеї» Відкриття XXII Міжнародного музичного фестивалю «Харківські асамблеї. Противлення злу мистецтвом» відбулося сьогодні, 25 вересня, в малій залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка.

Відкрила фестиваль його художній керівник, ректор Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Тетяна Вєркіна.

Вона зазначила, що щороку фестиваль набуває нового значення для культурного життя міста і всієї країни, і підкреслила, що місія цього фестивалю - відродження класичного мистецтва, просвітницька діяльність та інтеграція українського музичного мистецтва в європейський простір. Художній керівник фестивалю подякувала Харківському міському  голові Геннадію Кернесу за допомогу в організації музичної події.

Зазначимо, що «Харківські асамблеї» - єдиний в Україні міжнародний фестиваль, орієнтований виключно на класичне мистецтво. Цього року героями фестивалю, навколо яких сформована мистецька програма, стали Георг Гендель, Йоганн Себастьян Бах і Доменіко Скарлатті. Ці композитори були обрані невипадково: у 2015 році відзначається 330 році-річчя з дня народження кожного з них.

Протягом двох тижнів буде звучати багато оркестрових творів героїв фестивалю та інших композиторів - сучасників нинішніх ювілярів та їхніх ідейних послідовників. Концерти фестивалю пройдуть у великому, камерному і малому залах ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Будинку органної та камерної музики, Театрально-концертному центрі, Харківському академічному театрі музичної комедії, ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини