В Основ’янському районі відкрили пам'ятний знак героям-залізничникам
20 серпня 2021 10:46 Суспільство
В Основ’янському районі відкрили пам'ятний знак героям-залізничникам Урочисте відкриття пам’ятного знаку героям-залізничникам, полеглим у роки Другої світової війни, відбулося 19 серпня в парку залізничної станції Основа.

У заході взяли участь більше сотні представників громадськості району. Почесними гостями урочистостей стали ветерани. 

Всіх присутніх з відкриттям пам’ятного знаку та прийдешнім Днем визволення Харкова від нацистських загарбників привітала голова Адміністрації Основ’янського району Ганна Головчанська. Вона підкреслила, що військова слава Харкова складається з героїзму кожного його захисника. 

Своєю чергою керівництво станції Основа, а також представники її ветеранського комітету розповіли присутнім про мужність і відвагу, які залізничники станції проявили у роки війни. 

Також цього дня у парках станції Основа та у сел. Жихор відбулися громадянські панахиди і покладання квітів до братських могил воїнів-визволителів Харкова. Представники підприємств, установ, організацій, учнівська молодь та інші мешканці району вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни та привітали ветеранів з прийдешніми святами - 78-мою річницею визволення Харкова від нацистських загарбників і Днем Незалежності України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини