В університеті міського господарства відкрили галерею для студентських проєктів
11 вересня 2020 14:12 Освіта
В університеті міського господарства відкрили галерею для студентських проєктів Виставкову галерею «Атріум» відкрили сьогодні, 11 вересня, у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Це новий культурно-освітній простір, головна мета якого - презентувати студентські креативні ідеї, допомогти розвитку творчості молодих людей і інтегрувати нові ідеї у бізнес. В ході відкриття в галереї були представлені роботи студентів різних спеціальностей, які вони виконали під час карантину, - з основ образотворчого мистецтва, комп'ютерної графіки і моделювання, а також курсові проєкти учнів.

Як повідомив ректор університету Володимир Бабаєв, пізніше в «Атріумі» будуть представлені досягнення студентів-архітекторів, а на початку вересня-жовтня планується провести виставку робіт народного художника України Віктора Ковтуна. За словами ректора, ця експозиція як виняток буде відкрита для всіх бажаючих, але інші проєкти в галереї будуть закриті для відвідувачів. Приміщення залу призначене не тільки для виставок, але також для презентації міждисциплінарних проєктів, конференцій, форумів, шоурумів і навчальних занять.

«Це зал-трансформер, де пізніше будуть встановлені спеціальні штори, щоб розділити простір, і тут одночасно можна буде проводити кілька занять для художників, архітекторів та учнів інших спеціальностей», - повідомив Володимир Бабаєв.

З відкриттям виставкової зали колектив вишу і студентів привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що багато випускників університету працюють на міських підприємствах і успішно розвивають інфраструктуру Харкова. Зокрема, колектив вишу працював над унікальними для України проєктами Регіонального центру послуг та Будинку нерухомості.

«Місто і університет динамічно розвиваються, відповідаючи вимогам часу. Сьогодні ми намітили ще низку напрямів, за якими будемо співпрацювати з вишем, і зовсім новий - це світлодизайн заходів. Роботи, які представлені в цій галереї, в майбутньому також зможуть бути реалізовані в Харкові. Це дуже знакова подія для міста, адже нова галерея допоможе розкрити потенціал нового покоління талановитих молодих людей», - зазначив перший віце-мер.

Також в рамках відкриття виставкової галереї голова наглядової ради ЗАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовський вручив нагороди переможцям студентського архітектурно-дизайнерського конкурсу на кращу розробку колекції керамічної плитки «TILE AS STYLE». Всього в ньому взяли участь понад 50 студентів. Переможцям вручили цінні призи та сертифікати на участь у Міжнародній виставці керамічної плитки, аксесуарів та обладнання для ванних кімнат «CERSAIE 2020», яка пройде наступної осені в Італії.

Нагадаємо, що раніше в університеті міського господарства оновили Музей архітектора Олексія Бекетова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини