В університеті радіоелектроніки пройшов традиційний квест для першокурсників
02 вересня 2014 16:47
В університеті радіоелектроніки пройшов традиційний квест для першокурсників ZIP-квест для першокурсників «Розархівіруй університет!» відбувся 31 серпня в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Головна мета квесту - познайомити студентів один з одним і з кураторами, а також показати їм можливості університету. За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту щорічно «подорожують» по ХНУРЕ, знайомляться з його структурними підрозділами, історичними та популярними серед студентів місцями, розгадують загадки, беруть участь в конкурсах тощо. 

Цього року у квесті взяли участь більше 1 тис. першокурсників, які разом з кураторами побували в 16 структурних підрозділах вишу, а всього на маршруті було 23 об'єкти. Організувати квест допомогли більше 80 студентів-волонтерів. 

У відкритті заходу взяв участь директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, який передав оргкомітету квесту приз - 20 сертифікатів на проходження маршруту в мотузковому містечку Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького. 

На завершення квесту в актовій залі університету пройшла церемонія нагородження переможців, які були визначені в декількох номінаціях: найшвидша команда, найбільш креативна команда і найактивніший куратор. Зазначимо, найшвидшою командою стала група КН-14-5, яка подолала маршрут за 63 хвилини.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини