Великі платники Харківщини перерахували до бюджету майже мільярд гривень ПДВ
04 червня 2015 11:45 Бюджет
Великі платники Харківщини перерахували до бюджету майже мільярд гривень ПДВ За п'ять місяців 2015 року великі підприємства Харкова та області сплатили до державного бюджету майже 1 млрд грн податку на додану вартість.

Як повідомила начальник Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у місті Харкові Галина Феденко, це на 40% перевищує індикативний (плановий) показник січня-травня.

Безпосередньо в травні надійшло майже 250 млн грн цього податку, що на 33% більше запланованих надходжень за місяць. Також це перевищило сплату за квітень цього року на 28% й сплату за травень минулого року на 15%.

До бюджетів усіх рівнів з початку 2015 року великий бізнес Харківщини сплатив майже 4,2 млрд грн платежів. Збір у казну держави склав майже 3,8 млрд грн. Серед надходжень до державного бюджету 49% припадає на акцизний податок з товарів, вироблених на митній території України, 26% - на податок на додану вартість, 12% - на податок на прибуток підприємств.

За словами керівника інспекції, найбільш вагомий внесок у бюджети всіх рівнів зробили ПрАТ «Філіп Морріс Україна», ДП «Південна залізниця», ПАТ «Турбоатом», АК «Харківобленерго», «УкрСиббанк» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини