Велодень повертається!
02 травня 2021 14:13 Місто
Велодень повертається!

23 травня у Харкові на площі Свободи після двох років перерви відбудеться улюблене свято спорту та здорового способу життя. Це 15- й ювілейний Велодень!

Вперше свято відбулося у 2006 році.  Тоді у Велодні взяли участь лише 130 харків’ян. Поступово кількість учасників збільшувалась. Всього за час проведення міських велозаїздів загальна кількість учасників перевищила 93 тисячі! 

<Велодень – це не лише заїзд!

З 2015 року цього дня на площі Свободи відбуваються грандіозні флешмоби. У кожного з них була своя родзинка. Найперший флешмоб «фігура велосипеда» занесено в Книгу рекордів України як наймасовіший за кількістю велосипедистів. 

Ми створювали фігури «Дзеркального струменя», напис «Я ♥️ Харків», «запускали» велосипед на Марс. Мабуть, найбільше запам'яталися фігура тремпеля і чисто харківські  словечка «ля», «тю», «шо» на Велодні-2019.

Не змарнуй свій Велодень цього року! Стань частиною нового флешмобу – появи «живих» олімпійських кілець на найбільшій площі Європи. Разом з тобою у Велодні візьмуть участь олімпійські чемпіони та спортсмени, які вже скоро будуть боротися за медалі у Токіо.

Початок - о 10.00 на площі Свободи. Бери двоколісного друга і приїзди до нас!

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини