Ветерани святкують на «польовій каші»
09 травня 2019 12:14 Місто
Ветерани святкують на «польовій каші» 9 Травня у Північному корпусі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна ветерани Другої світової війни відзначили урочистим обідом і концертом.

У бальній залі зібралися близько 300 учасників бойових дій, трудівників тилу, дітей війни, колишніх в'язнів концтаборів і активістів ветеранських організацій. Для них організували традиційну «польову кашу» в армійських котлах і «фронтові сто грам». Ветеранів привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

&«День Перемоги - це дійсно таке свято, зі сльозами на очах. У кожній родині у нас є загиблі, всім нам є про що помовчати, кого згадати, кого пом'янути.

Ми згадуємо і дякуємо всім, хто пройшов цю війну зі зброєю в руках, хто стояв біля верстатів, хто на своїх плечах виніс цю війну, дійшов до перемоги або склав життя за неї. Мільйони людей, мільйони життів, страшна ціна сплачена за мир.

Я бажаю нам усім, щоб ніколи це не повторилося, щоб завжди у нас було мирне небо над головою. Щоб життя перемагало, і здоровий глузд перемагав. Уроки життя, уроки історії нам, дітям визволителів, потрібно пам'ятати, тільки з ними буде завтра. Вічна пам'ять загиблим і вічна слава переможцям!» - сказав міський голова, починаючи зустріч.

Традиційна «польова каша» щорічно проходить за підтримки Геннадія Кернеса. Ветерани з музикантами співали пісні воєнних років, танцювали вальс, спілкувалися з журналістами і фотографувалися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини