Викладачі та випускники художнього училища відкривають виставку своїх робіт
14 травня 2013 16:56
Викладачі та випускники художнього училища відкривають виставку своїх робіт Виставка робіт викладачів та випускників Харківського художнього училища «Дарую майстерність» пройде з 16 травня по 1 червня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва.

Як повідомили в галереї, це буде вже третя подібна виставка. У нинішній експозиції будуть представлені графічні та живописні роботи, скульптурні композиції, виконані як в класичних канонах, так і у форматі нових течій сучасної культури. Отримавши основи реалістичного мистецтва, випускники продовжують традиції класичної школи образотворчого мистецтва, якою славиться Харків, зберігаючи, таким чином, наступність поколінь.

До експозиції увійдуть роботи викладачів та керівництва училища, зокрема, директора училища Костянтина Савченка, викладача, учасниці міжнародних виставок та пленерів Зої Пилипенко, а також молодих художників-викладачів - Максима Кілочка, Лесі Кам'яної, Володимира Ковальова, Олексія Полякова, Вікторії Жугар. З числа студентів у виставці беруть участь юні художники: Олексій Лучніков, Анастасія Скрилева, Олександр Сероус, Богдана Назаренко, Василь Єлохов, Анатолій Мисюк, Лера Савченко, Андрій Нестеренко, Антон Валюконіс.

Відкриття виставки - 16 травня, о 17:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини