Виконком схвалив проєкт бюджету міста Харкова на 2023 рік
16 листопада 2022 12:09 Бюджет
Виконком схвалив проєкт бюджету міста Харкова на 2023 рік Виконавчий комітет Харківської міської ради сьогодні, 16 листопада, схвалив проєкт бюджету Харківської територіальної громади на 2023 рік та рекомендував його на розгляд сесії міськради.

За інформацією заступника міського голови – директора Департаменту бюджету і фінансів Тетяни Таукешової, з огляду на поточний стан економіки, загальний обсяг доходів бюджету Харківської міської територіальної громади визначено у розмірі 16,1 млрд грн.

За її словами, основним прибутковим джерелом, як і в попередні роки, є податок на доходи фізичних осіб. У структурі доходів бюджету на наступний рік він становитиме 67,5%, або 9,6 млрд грн. Крім того, місцеві податки та збори становитимуть 3,5 млрд грн.

Як повідомила Тетяна Таукешева, прогнозний обсяг видатків бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік розрахований в обсязі 15 млрд грн. Зокрема, у проєкті бюджету передбачено понад 1,5 млрд грн на придбання матеріалів та відновлення об'єктів, зруйнованих внаслідок російської агресії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини