Визначено дизайн «Карти харків'янина»
14 липня 2021 16:26 Суспільство
Визначено дизайн «Карти харків'янина» Презентація дизайну різних категорій «Карти харків'янина» відбудеться завтра, 15 липня, у малій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7).

У заході візьмуть участь директор КУ «Офіс реформ Харкова», куратор проєкту Павло Столбовий та директор Департаменту цифровий трансформації Галина Литвинець. Пройде презентація дизайну кожної категорії карт (презентація ідейних концепцій, а також зовнішнього вигляду карт) і нагородження переможців конкурсу.

Зазначимо, що зовнішній вигляд карт визначили самі харків'яни, які надіслали свої варіанти карт. На конкурс, який проходив з 9 червня по 10 липня, надіслали свої роботи близько 50 харків'ян. За підсумками голосування були визначені три переможці, яких завтра і нагородять.

Початок - об 11:30.

Нагадаємо, в Харкові впроваджується «Карта харків'янина» - проєкт персональної картки, яка підтверджує особистість городян і дозволяє отримувати міські послуги зі знижкою або безкоштовно.

Такі карти діють в різних містах світу (Нью-Йорк, Париж) і в Україні (міські карти запущені у Києві і Дніпрі). Тепер з'явиться і «Карта харків'янина» - прийом анкет, необхідних для отримання карти, вже йде.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини