Визначилися переможці студентського кубка «Що? Де? Коли?»
23 жовтня 2017 15:05 Культура
Визначилися переможці студентського кубка «Що? Де? Коли?» Фінал студентського Кубка зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли?» пройшов 19 жовтня у Харкові.

У ньому взяли участь 8 команд, які представляли вищі навчальні заклади Харкова. Гравцям необхідно було відповісти на 15 питань із різних галузей історії, науки, культури, спорту тощо.

За підсумками турніру переможцем і володарем Кубка «Що? Де? Коли?» стала команда Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, яка набрала 9 очок. На 2-му місці опинилася команда Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, яка набрала на два очки менше. По 5 очок набрали команди Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківського національного медичного університету, і для того, щоб визначити третього призера, довелося поставити додаткові запитання, на які краще відповіла команда ХНМУ.

Нагадаємо, у відбірковому етапі, який відбувся 26 вересня, взяли участь 35 команд з 23 вишів - рекордний показник для харківських студентських турнірів з інтелектуальних ігор. При цьому представники 80% команд були дебютантами.

Зазначимо, турнір між збірними харківських вишів проходив вперше. Він проводився з ініціативи Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради, Харківського міського центру дозвілля молоді та Харківського обласного відділення Ліги Українських клубів інтелектуальних ігор.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини