Визначився переможець шкільної регбійної ліги
15 березня 2021 15:46 Спорт
Визначився переможець шкільної регбійної ліги Найсильнішою в Харківській спортивній шкільній лізі з регбі стала команда загальноосвітньої школи №128 Московського району.

У фінальному етапі ХШРЛ взяли участь найсильніші команди з кожного району міста.

За підсумками змагань, переможцем у сезоні 2019/2021 стала команда школи №128, яка в фіналі з рахунком 30:0 здобула перемогу над командою Пономаренківської школи (виступала в лізі поза конкурсом). Другими стали вихованці гімназії №163 (Індустріальний район), а третє місце посіла команда ліцею №89 (Шевченківський район). Володарем кубка Федерації регбі Харківської області стала команда загальноосвітньої школи №162 (Новобаварський район).

Кращими гравцями фінального етапу стали учні з команди школи №128 - Олена Васюта та Олександр Бабенко. Кращий бомбардир - Каміла Ніколаєнко з гімназії №86.

Цього року переможцям регбійний ліги вручили новий перехідний кубок, який зберігатиметься у школі-переможниці до наступного фіналу.

З фотозвітом про фінальний етап та нагородження переможців можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що Харківські спортивні шкільні ліги складаються з трьох етапів: змагання на рівні шкіл, районів і фінальні, міські, в ході яких визначаються переможці шкільної ліги з 11-ти видів спорту: бадмінтону, баскетболу, баскетболу 3х3, волейболу, гандболу, черлідінгу, легкої атлетики, регбі, футболу, шахів та армспорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини