Влітку близько 100 дітей з Харкова безкоштовно відпочили в оздоровчих таборах
08 вересня 2023 16:07 Суспільство
Влітку близько 100 дітей з Харкова безкоштовно відпочили в оздоровчих таборах На безкоштовний відпочинок в оздоровчих таборах упродовж літа було відправлено 97 дітей з Харкова.

Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, за бюджетні кошти цього року оздоровлювалися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей та діти загиблих військовослужбовців.

Зокрема, 39 юних харків'ян активно відпочили на базі Міжнародного дитячого центру Артек, розташованій серед Карпатських гір. Також завдяки волонтерській допомозі для 37 дітей пільгових категорій з Харкова було організоване безкоштовне оздоровлення в Дитячому медичному центрі психологічної реабілітації «Джерело». Крім того, 21 дитина відпочила в Центрі дитячого та юнацького відпочинку у Пребелові на запрошення профільного міністерства з Німеччини.

Також харків'яни мали можливість скористатися державною програмою оздоровлення у Карпатському регіоні дітей з малозабезпечених багатодітних сімей, яким із державного бюджету виділялося на путівку 14,2 тис. грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини