Японці зацікавилися досвідом Харкова в сфері поводження з ТПВ
15 вересня 2017 13:31 ЖКГ
Японці зацікавилися досвідом Харкова в сфері поводження з ТПВ Представники Японської агенції міжнародного співробітництва «Джайка» ознайомилися з перспективними планами Харкова щодо будівництва Комплексу з переробки ТПВ та роботою Дергачівського полігону.

Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

В ході зустрічі з регіональним співробітником Європейського відділу Японського агентства «Джайка» Юсуке Тагучі, Олексій Богач зазначив, що на сьогоднішній день Харків має стабільно працюючий полігон, і на момент будівництва Комплексу з переробки ТПВ у місті не виникне техногенних або екологічних проблем.

«Одним з найважливіших складових в успішній роботі з переробки та поводження з ТПВ є населення. Ми б хотіли провести роз'яснювальну та інформаційну роботу серед жителів міста з приводу роздільного збору сміття і в цілому - з приводу відносин городян до екології», - зазначив директор департаменту.

У свою чергу Юсуке Тагучі повідомив, що наступного року представники «Джайкі» планують провести тренінг на тему роздільного збору сміття та поводження з ТПВ для працівників Харківського муніципалітету, а також зайнятися навчанням населення в цій сфері. Також у лютому представники японського агентства планують відвідати Харків і продовжити вивчати місцевий досвід в сфері поводження з ТПВ.

Зазначимо, що на будівництво Комплексу з переробки ТПВ Світовий банк виділив Харкову 40 млн дол. Реалізація цього проекту дозволить скоротити викиди парникових газів на 80 тис. тонн на рік, а також скоротити обсяг поховань сміття до 40 тис. тонн на рік.

Нагадаємо, що за планом інвестиційного проекту, багатофункціональний комплекс з переробки побутових відходів буде розміщений на місці діючого полігону в Дергачах. Він передбачає рекультивацію всій площі, будівництво сортувальних і переробних цехів і вироблення альтернативної енергії. Планується, що будівництво багатофункціонального комплексу буде закінчено через 2,5 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини