ЮНІСЕФ оголошує конкурс молодіжних еко-проєктів
20 листопада 2020 10:09 Суспільство
ЮНІСЕФ оголошує конкурс молодіжних еко-проєктів Харків'яни можуть взяти участь у конкурсному відборі молодіжної програми «UPSHIFT Україна» Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), присвяченому еко-інноваціям.

Як повідомили організатори, конкурс присвячений зміні клімату та захисту навколишнього середовища. Його мета - підтримати молодіжні проєкти у сфері відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), енергоефективності та енергозбереження, із сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, «зеленого» транспорту, проти забруднення навколишнього середовища тощо.

Конкурс пройде у форматі онлайн. За допомогою досвідчених менторів команди молодих людей віком від 14 до 21 року зможуть створити власні проєкти та отримати фінансування від ЮНІСЕФ у розмірі до 60 тис. грн. 

Прийом заявок на конкурсний відбір триватиме до 29 листопада.

Координатор програм ЮНІСЕФ із розвитку молоді Лілія Любомудрова зазначила, що програма «UPSHIFT» розпочалася в Україні у 2018 році. За два роки вдалося навчити більше 750  молодих людей та підтримати близько 100 молодіжних проектів з різної тематики.

«Раді оголосити про наш 20-й конкурсний відбір. Цього разу ми вирішили сфокусуватися на проблемі кліматичних змін і вперше проводимо відбір проєктів з цієї тематики для підлітків та молоді з усієї України. Ми сподіваємося, що молоді люди запропонують нові технологічні та креативні способи вирішення важливих для своєї громади проблем», - підкреслила Лілія Любомудрова. 

Як зазначили у фонді, «UPSHIFT Україна» підтримує підлітків та молодь, у тому числі найбільш соціально вразливих категорій, щоб допомогти їм стати агентами позитивних змін. Програма поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Такий всебічний підхід дає молоді навички та ресурси, щоб в командній роботі визначити проблеми своїх громад та запропонувати їм інноваційні рішення. Після навчального етапу молодіжні команди змагаються за фінансування, щоб втілити  ініціативи у життя. 

Всі навчальні тренінги програми «UPSHIFT» пройдуть онлайн, а запропоновані проєкти можуть втілюватися як онлайн, так і офлайн. Дізнатися більш детальну інформацію та зареєструватися на участь у конкурсі можна тут.

Організатори - Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини