З ініціативи міського голови розв'язано конфлікт керівництва і підприємців ринку «Барабашово»
19 квітня 2012 20:56
З ініціативи міського голови розв'язано конфлікт керівництва і підприємців ринку «Барабашово» Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 19 квітня, зустрівся з ініціативною групою підприємців торгового центру «Барабашово».

На зустрічі сторони обговорили конфлікт, що виник між керівництвом ринку та представниками малого й середнього бізнесу.
Геннадій Кернес представив присутнім нового директора ринку Андрія Шестакова, що його призначило сьогодні керівництво концерну «АВЕК». Раніше, з 2008 до 2011 року, Андрій Шестаков також обіймав посаду генерального директора ТОВ «ХарОптТорг».

«Сьогоднішня зустріч пройшла конструктивно - ми дійшли спільної думки про потребу компромісу. Я вдячний керівництву ТЦ «Барабашово» і концерну «АВЕК» за оперативні рішення: звільнено директора ринку, який допустив цей конфлікт, і сьогодні підприємцям представили іншого, «нового старого» директора, який має певний авторитет, якому довіряють. Це дуже важливо, тому що розв'язувати будь-який конфлікт потрібно починати з довіри один до одного», - підкреслив міський голова.

Підприємці обговорили з Геннадієм Кернесом основну причину конфлікту - підвищення орендних ставок для працівників ринку. Міський голова висловив думку, що договори з керівництвом торговельного центру потрібно переукласти на старих умовах.

«Особливості цивільно-правових відносин між підприємцями та керівництвом ринку такі, що раніше підписані договори треба переглянути і зробити висновки з подій, що відбулися. Тут має бути взаємна відповідальність - односторонньої відповідальності в цьому питанні бути не може», - підкреслив міський голова.

У свою чергу підприємці запевнили керівництво міста в тому, що в подальшому конфліктні питання не розв'язуватимуть такими методами, як перекриття вулиць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини