З харків'янами обговорять подачу проектів на бюджет участі
02 травня 2018 12:15 Суспільство
З харків'янами обговорять подачу проектів на бюджет участі Зустріч щодо впровадження міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) Харкова» пройде 5 травня у хабі соціальної активності «Студія 42» (пл. Конституції, 1).

Подача проектів почалася 25 квітня і триватиме до 25 травня. Харків'яни вже пропонують свої ініціативи, щоб зробити життя в місті комфортніше і краще.

На зустрічі 5 травня детально будуть розглянуті всі аспекти подачі проектів і реалізації громадського бюджету в цілому. Для участі в заході необхідно зареєструватися тут.

Початок - о 16:00. Місце проведення: Палац Праці, 7-й під'їзд, 2-й поверх.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року Харкові була прийнята Міська цільова програма «Громадський бюджет (бюджет участі) Харкова» на 2018-2021 рр. Подавати проекти можна на сайті «Портал харків'янина» або за адресою: пл. Конституції, 7, каб. 90.

Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів інших користувачів сайту «Портал харків'янина», будуть реалізовані за кошти міського бюджету. Всього на реалізацію громадського бюджету в 2018 році виділено 50 млн грн.

Кошти громадського бюджету розподіляються за категоріями проектів: на реалізацію проектів, поданих авторами-фізичними особами, виділяється 60% громадського бюджету, проектів громадських організацій - 40%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини