За десять років у Харкові відкрили 30 дитячих садків
22 січня 2021 10:18 Освіта
За десять років у Харкові відкрили 30 дитячих садків Протягом багатьох років міська влада Харкова активно працює над розширенням мережі освітніх установ, зокрема дитячих садків.

Про це в ході засідання постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

«Щорічно в Харкові відкриваються нові дитячі садки і додаткові групи. Якщо в 2007 році в місті було 178 дитячих садків, то сьогодні їх 209. Тобто за десять років нам вдалося створити більше 8 тисяч нових місць для маленьких харків'ян», - сказала Ольга Деменко.

Вона також зазначила, що міська влада приділяє особливу увагу питанню безпеки в освітніх установах. Так, на сьогодні в Харкові 75% шкіл і 30% дитячих садків оснащені системами відеоспостереження. Крім того, у всіх школах є спеціалізована «жива» охорона, яка фінансується за рахунок міського бюджету.

«Створення безпечного середовища для дітей поряд із забезпеченням якісного навчально-виховного процесу, зокремма в умовах пандемії, є одним із пріоритетних завдань», - зазначила директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини