За неприбрану територію жителі приватного сектора можуть заплатити штраф
02 липня 2016 12:49 ЖКГ
За неприбрану територію жителі приватного сектора можуть заплатити штраф Інспекція КП «Благоустрій міста Харкова» перевіряє санітарний стан території приватного сектора, будинків ЖБК й ОСББ та підприємств.

Сьогодні, 2 липня, інспектори перевірили, як дотримуються правил благоустрою жителі приватного сектора по вул. Кандаурова в Холодногірському районі. Зокрема, за нескошену біля домоволодіння траву господареві будинку видали припис на її прибирання.

Як повідомив начальник інспекції Ігор Ільницький, висота трави на прибудинковій території не повинна перевищувати 15 см. Також повинен бути приведений до ладу фасад будинку, а вулиця - не забруднена побутовими відходами та будматеріалами, які можна зберігати на прибудинковій території не більше доби.

Порушникам спочатку видають приписи на благоустрій території, а якщо вони не виконають це в найкоротші терміни - на їх ім'я складають протоколи про адмінпорушення, які передаються в профільну районну комісію для подальшого розгляду.

«Територія повинна бути приведена до ладу в той же день. Якщо ж обсяг робіт великий - то дається до трьох діб. У кожному районі у нас працює по два-три інспектори. Більшість людей розуміють, що є правила благоустрою, і виправляють ситуацію. У нас в місті багато чистих вулиць, але є і виключення», - сказав Ігор Ільницький.

Штраф за порушення правил благоустрою для громадян становить від 340 до 1360 грн, а для підприємств і організацій - від 850 до 1700 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини