За січень із Харкова вивезли понад 193 тисячі кубометрів сміття
02 лютого 2023 08:48 ЖКГ
За січень із Харкова вивезли понад 193 тисячі кубометрів сміття КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» з 1 по 31 січня вивезло з міста понад 193,7 тис. куб. м побутових відходів усіх видів.

На підприємстві повідомили, що за місяць було вивезено 166,7 тис. куб. м твердих побутових відходів, 10,5 тис. куб. м великогабаритних відходів вивезено самоскидами та навантажувачами і 16,5 тис. куб. м відходів - бункерами.

Як зазначив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко, однією з проблем залишається неправильне паркування деякими харків'янами особистого автотранспорту.

«Автомобілі припарковують біля контейнерів для збирання твердих побутових відходів та контейнерів-бункерів таким чином, що спецтранспорт підприємства не може до них під'їхати. Вкотре хочу попросити харків'ян поважати працю комунальників та паркувати автомобілі так, щоб забезпечувався під'їзд спецтранспорту. Хочу нагадати, що за неправильне паркування передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу», - наголосив директор КВПВ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини