За тиждень із Харкова вивезли понад 51 тисячу кубометрів сміття
18 серпня 2022 15:02 ЖКГ
За тиждень із Харкова вивезли понад 51 тисячу кубометрів сміття Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезли понад 51,2 тис. куб. м побутових відходів всіх видів за тиждень, з 11 по 17 серпня.

Як повідомили на підприємстві, було вивезено 42,7 тис. куб. м твердих побутових відходів, 3,1 тис. куб. м великогабаритних відходів - самоскидами та навантажувачами та 5,3 тис. куб. м великогабаритних відходів - бункерами.

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко зазначив, що цього тижня вперше з початку війни у ​​підприємства вкрали два контейнери для збирання побутових відходів. Їх встановили у рамках пілотного проєкту на території приватного сектора на вул. Академіка Павлова.

«Впевнений, що співробітники поліції знайдуть винних. Дуже прошу харків'ян ставитися з розумінням та повагою до нашої роботи. Також хочу щиро подякувати тим городянам, які знаходять можливість у такий непростий час сплачувати за послугу підприємства», - повідомив Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, що контейнери на території приватного сектора вирішили встановити, щоб полегшити жителям збирання побутових відходів та покращити санітарно-екологічну ситуацію у мікрорайонах. Загалом по вул. Академіка Павлова було встановлено десять таких контейнерів, а на вул. Польовій та у пров. Золотому - близько 60.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини