За тиждень з Харкова вивезли понад 36 тисяч кубометрів сміття
14 вересня 2023 18:20 ЖКГ
За тиждень з Харкова вивезли понад 36 тисяч кубометрів сміття Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» з 7 по 13 вересня вивезли 36,7 тис. куб. м побутових відходів.

Як повідомили на підприємстві, було вивезено 30,6 тис. куб. м ТПВ та 6,1 тис. куб. м великогабаритних відходів.

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко зазначив, що підприємство продовжує боротися з порушниками правил паркування та ліквідовує стихійні звалища.

«Безвідповідальне паркування автомобілів біля контейнерів заважає під'їзду спецтранспорту та своєчасному вивезенню побутових відходів. Завдяки профілактичній роботі за участю громадських активістів та застосуванню штрафних санкцій таких випадків стає менше. Однак ми, як і раніше, періодично фіксуємо їх у різних районах міста. Хочу нагадати, що порушники можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності», - підкреслив Олексій Артикуленко.

Так, згідно з Правилами дорожнього руху, стоянка транспортних засобів на відстані ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена. Викидання побутових відходів у не відведених для цього місцях карається штрафом у розмірі від 340 до 1,7 тис. грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини