Заборона на незаконну торгівлю і допомога громадським організаціям - Ігор Терехов зустрівся з харків'янами
26 серпня 2021 15:43 Місто
Заборона на незаконну торгівлю і допомога громадським організаціям - Ігор Терехов зустрівся з харків'янами Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 26 серпня, зустрівся з жителями міста.

Харків'яни звернулися до представників міської влади з низкою запитань, які стосувалися виділення матеріальної допомоги на дороге лікування, поліпшення житлових умов, ремонту будинків, тротуарів, будівництва ігрових та спортивних об'єктів тощо.

Зокрема, мешканців будинку по вул. Ковальській, 21 місто готове забезпечити житлом у зв'язку з частковим обваленням будівлі, а вкладникам будинку по вул. Мирній, 19 - знайти шляхи завершення будівництва житлового комплексу.

Крім того, міська рада готова прийняти на баланс відомчі будинки та гуртожитки ДП «ХЕМЗ». Як повідомив голова адміністрації Московського району Олег Товкун, технічні питання вирішені на 100%, і дома можуть бути передані у комунальну власність в будь-який момент. На зустрічі місцеві жителі поскаржилися на те, що процес передачі затягують, і попросили розібратися в цій проблемі. Ігор Терехов доручив направити відповідне звернення державним органам влади.

На прохання жителів на Північній Салтівці, у районі вул. Наталії Ужвій, планується обладнати футбольне поле і доукомплектувати дитячий майданчик біля будинку по вул. Гвардійців Широнінців, 18-в.

Ще один блок питань стосувався Індустріального району. За підсумками звернень Ігор Терехов доручив, щоб в районі станції метро «Індустріальна» більше не було випадків несанкціонованої торгівлі, закрити кіоски з нелегальним продажем алкоголю і привести до ладу ринок у районі кінцевої зупинки тролейбуса №7.

Також громадським організаціям, які займаються захистом прав споживачів і сім'ями загиблих учасників АТО, допоможуть підібрати приміщення для діяльності.

Крім того, у районах міста продовжиться плановий ремонт доріг, тротуарів, під'їздів, покрівель та внутрішньобудинкових мереж. Частину робіт вже запланували на 2022 рік.

«Все, що пообіцяли, має бути зроблено», - підкреслив після зустрічі з харків'янами Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини