Закуплені містом турецькі автобуси обслуговуватимуться у тролейбусному депо №2
16 квітня 2021 14:26 Місто
Закуплені містом турецькі автобуси обслуговуватимуться у тролейбусному депо №2 Основний склад закуплених містом автобусів турецького виробництва буде розміщуватися на базі КП «Тролейбусне депо №2».

Про це сьогодні, 16 квітня, після робочої зустрічі на підприємстві повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. В ході відвідування він ознайомився з роботою ремонтного цеху та мийки, де тролейбуси готують до виходу на маршрут.

«Основний склад закуплених нами автобусів буде розміщуватися на базі цього депо. Тут же проводитиметься їхнє технічне обслуговування. На цьому підприємстві працюють дуже грамотні фахівці, які мають величезний досвід роботи з тролейбусами, зокрема новими. Скоро вони працюватимуть і з новими сучасними автобусами», - повідомив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що протягом декількох років Харків планує закупити близько 500 автобусів турецького виробництва, які стануть основою для створення в місті муніципального автобусного громадського транспорту. Цього року в місто надійде близько 150 одиниць різного класу. Решту автобусів збиратимуть у Харкові, що дозволить створити близько 300 робочих місць, а також заощадити кошти з міського бюджету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини