Зареєструвати своє майно тепер можна набагато швидше
12 червня 2015 16:48 Офіційно
Зареєструвати своє майно тепер можна набагато швидше Кабінет Міністрів прийняв постанову, за якою зареєструвати майно можна буде швидше.

Про це сьогодні, 12 червня, на брифінгу повідомив начальник реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції Олег Дробот.

Він зазначив, що відповідна постанова Кабінету Міністрів України набирає чинності 22 червня. За словами Олега Дробота, реєстратори служби готові до цього нововведення і несуть повну відповідальність за надання послуг вчасно, але вона коштує додаткових коштів.

«Сьогодні, щоб зареєструвати свої права у сфері реєстрації нерухомості, потрібно сплатити певну ставку адміністративного збору і внести плату за отримання витягу з державного реєстру. Для того, щоб заявник скористався правом отримати цю послугу за більш короткий час, йому потрібно буде сплатити додаткову квитанцію», - зазначив начальник реєстраційної служби.

За його словами, у випадку, якщо така послуга не буде надана у скорочені терміни з вини державного реєстратора, плата за таке скорочення буде повертатися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини