Завод «Світло шахтаря» святкує 130-річчя
24 вересня 2021 15:27 Місто
Завод «Світло шахтаря» святкує 130-річчя Захід, присвячений 130-річчю Харківського машинобудівного заводу «Корум Світло шахтаря» і Дню машинобудівника, пройшов сьогодні, 24 вересня, на підприємстві.

Зі святковими датами колектив заводу привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який також відвідав виставку гірничо-шахтного устаткування.

Як повідомили на заводі, незважаючи на те, що у 2014 році, під час бойових дій на Сході України, компанія втратила контроль над трьома підприємствами, вона вийшла зі складної ситуації та освоїла нове виробництво. Зокрема, у 2020 році випустила свій флагман - механізований забійний комплекс, а цього року почне пілотний проєкт «5G. Smart Factory» - перший подібний в Україні.

Ігор Терехов подякував колективу заводу за успішну роботу і зазначив, що «Корум Світло шахтаря» - одне з найважливіших підприємств харківського машинобудування.

«Сьогодні ми подивилися обладнання, яке буквально завтра вирушить на шахти України, і мене переповнює гордість за те, що воно виробляється саме в Харкові. У важкий час ви зуміли розпочати випуск нової продукції. Коли у 2014 році до Харкова приїхали жителі Донбасу, яких потрібно було розмістити, забезпечити роботою, то велику роль у цьому зіграв завод «Світло шахтаря». Ви зуміли переобладнати виробництво і випускаєте нові механізми. Я бажаю вам якомога більше замовлень, бо коли розвивається таке підприємство, то розвивається і Харків», - зазначив секретар міської ради.

Також Ігор Терехов вручив нагороди Харківської міськради робітникам і привітав з днем ​​народження директора «Корум Світло шахтаря» Олександра Ковальчука.

Зазначимо, що День машинобудівника в Україні відзначається щорічно в четверту неділю вересня.

Довідка. «Корум Світло шахтаря» - один із найстаріших машинобудівних заводів, заснований наприкінці ХIX століття. Успішно виробляє гірничо-шахтне обладнання для підприємств гірничо-видобувних галузей України, Казахстану, Білорусі, Польщі, Естонії та інших країн. Входить до десятки великих підприємств Харківської області. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини