Зони відпочинку на Журавлівці і велодоріжки: харків'яни звернулися до міськради з низкою запитань
07 жовтня 2021 14:36 Місто
Зони відпочинку на Журавлівці і велодоріжки: харків'яни звернулися до міськради з низкою запитань Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 7 жовтня, зустрівся з харків'янами.

Звернення городян стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування, благоустрою територій, покращення житлових умов, виділення земельних ділянок, ремонту доріг і будинків.

Кілька прохань стосувалося території біля Журавлівського гідропарку. Зокрема, жителі Шевченківського провулка виступили проти будівництва новобудови у районі будинку №50. Ігор Терехов зазначив, що будинок там не побудують. За його словами, місце забудови потрібно перенести далі, а біля річки облаштувати зону відпочинку, як передбачає проєкт «Зелений каркас». Також місцеві жителі попросили зробити дорогу до вул. Валентинівської. Ігор Терехов пообіцяв, що їх пропозиції розглянуть.

«Через пару років у будинках в цьому районі житиме більше 10 тисяч людей. Якщо ще побудують нову розв'язку біля станції метро «Київська», це сприятиме розвитку мікрорайону», - зазначила на зустрічі харків'янка Катерина Прокудіна.

Мешканці будинків по вул. Гвардійців Шіроніцев попросили привести до ладу пляж у Журавлівському гідропарку. Секретар міської ради повідомив, що там не тільки облаштують зони відпочинку біля води, але і побудують бігові та велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики, а також човнову станцію.

Ще одне звернення стосувалося облаштування велодоріжки вздовж вул. Рибалка, на ділянці від вул. Ощепкова до бул. Богдана Хмельницького. Ігор Терехов доручив профільним департаментам розробити варіанти і побудувати на прохання городян у районі вул. Рибалка велопаркінг.

Після зустрічі з секретарем міської ради в плани внесли також встановлення дитячого майданчика по вул. Бучми, ремонт дороги по вул. Староверещаківській, низки тротуарів та під'їздів. Також допоможуть сім'ям, які потребують житла.

Крім того, на прохання жителів Холодногірського району планується скоротити інтервал руху автобусів №40е.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини