Новини
17 лютого , 2011 четвер
  • 10:11 Харківський клуб «Друга молодість» відзначає 10-річчя

    18 лютого в 13.00 в Українському культурному центрі «Юність» (вул. Університетська, 25) відбудеться святкування 10-річчя клубу «Друга молодість». На ювілей запрошені партнери з Австрії - генеральний секретар міжнародних програм «Карітас - Відень» доктор Раймунд Бадельт, координатор проектів «Карітас - Відень» в Україні Гудрун Гузель, представники влади міста Харкова, громадські організації, ЗМІ.

  • 09:39 Геннадій Кернес: Головний результат візиту Президента України - гарантія державного фінансування об'єктів ЄВРО-2012

    Фінансове забезпечення будівництва метро та інших об'єктів підготовки до ЄВРО-2012 у Харкові перебуває під контролем Президента України Віктора Януковича і Кабінету Міністрів. "Президент в Харкові озвучив загальну мету: станція "Перемога" повинна бути добудована і здана в експлуатацію навесні 2012 року. Для цього у нас є всі можливості, і при виконанні графіка фінансування метробудівники не підведуть", - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи підсумки візиту Президента України.

16 лютого , 2011 середа