Новини
14 січня , 2011 п'ятниця
 • 13:40 19 реєстраційних пунктів для консультацій абітурієнтів працюють у Харкові

  19 реєстраційних пунктів, які проводять консультаційно-роз'яснювальну роботу для абітурієнтів, працюють у Харкові з 4 січня. Про це в прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

 • 13:35 Харків відвідає делегація Колумбійського університету

  До Харкова з візитом прибуває делегація факультету архітектури і міського планування Колумбійського університету міста Нью-Йорк (США). Делегація у складі 6 викладачів, архітекторів і учених і 25 студентів огляне місто і візьме участь в реалізації дослідницького проекту в Харкові. На 12.00 17 січня в малому залі міськвиконкому заплановано зустріч гостей із заступником міського голови з питань розвитку і життєзабезпечення міста Ігорем Тереховим.  

  Теги:
 • 13:15 Особливості Умов прийому до вищих навчальних закладів України

  Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України затверджені нові Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2011 році. Про це повідомила на прес-конференції директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

 • 13:09 Абітурієнти будуть реєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні за допомогою інтернету

  Українським центром оцінювання якості освіти розроблено модель реєстрації для зовнішнього оцінювання за допомогою поштового зв'язку з використанням інтернет-технологій. Про це в прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

 • 12:31 Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводитиметься з трьох предметів

  Як повідомила 14 січня повідомила директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко на пресс-конференції, державна підсумкова атестація (ДПА) для випускників 11-х класів у нинішньому навчальному році буде проводитися з 20 по 26 травня з трьох предметів в письмовій формі за збірниками завдань.

 • 12:16 «Останній дзвоник» продзвенить в харківських школах 27 травня

  Навчальні заняття в 1-10-х класах у нинішньому навчальному році завершаться 26 травня 2011 року, а в 11 класах - 18 травня. Про це 14 січня повідомила директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко на прес-конференціїї, що відбулася в Харківській міській раді. За її словами, дати визначені листом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.12.2010 № 1/9-950. Свято «Останнього дзвоника» пройде після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах 27 травня.

 • 11:37 Практичний ефект від об'єднання КП «Вода» та КП «Харківкомуночиствод» будет досягнутий через півтора-два місяці

  Практичний ефект від об'єднання КП «Вода» та КП «Харківкомуночиствод», зокрема значне скорочення термінів усунення аварій, буде досягнуто ще на стадії реформування підприємств. Про це повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Кадигроб, коментуючи рішення 4 сесії Харківської міської ради 6 скликання.

  Теги:
 • 10:56 Міська влада тісно співпрацюватиме з промисловими підприємствами

  Про це сьогодні співробітникам ДП «Завод «Електроважмаш» заявив перший заступник Харківського міського голови Олександр Кривцов. Керівництво міста і області має намір часто відвідувати трудові колективи, спілкуватися із заводчанами. «Е намір часто організовувати зустрічі в трудових колективах, де кожен зможе підняти тему, що цікавить його, - відзначив Олександр Кривцов. – Також міська влада має намір організовувати особисті прийоми заводчан прямо в трудових колективах, щоб кожний зміг задати особисті питання. Ми зробимо все, щоб міська влада була ближче до людей, щоб вона була доступною. Ми інформуватимемо вас про свої дії.»  

 • 09:49 В Кубку Європи з лижних гонок зі спринту визначені перші переможці

  В Харкові з 12 по 15 січня на спортивній базі товариства з обмеженою відповідальністю «Олімпійський спортивний клуб «Темп» триває Кубок Європи з лижних гонок зі спринту. В перший день змагань 13 січня спортсмени змагались в гонці класичним стилем (жінки – 10 км, чоловіки – 15 км). За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

13 січня , 2011 четвер