«Харківводоканал» очікує до кінця року 240 мільйонів гривень боргу від держави
25 листопада 2014 18:30 Місто
«Харківводоканал» очікує до кінця року 240 мільйонів гривень боргу від держави КП «Харківводоканал» щодня проводить сплату поточних платежів і виконує досягнуті домовленості про реструктуризацію наявної заборгованості перед АК «Харківобленерго».

Про це сьогодні, 25 листопада, повідомили на підприємстві.

За даними «Харківводоканалу», найбільшу заборгованість перед підприємством має держава - понад 240 млн грн. Це сума компенсації з різниці в тарифах між фактичними витратами підприємства на виробництво послуг і встановленим тарифом. Відповідною постановою Кабінету міністрів України затверджено порядок і передбачена субвенція з державного бюджету на погашення заборгованості КП «Харківводоканал» за електроенергію. Перерахування коштів на підприємстві очікують наприкінці 2014 року.

Крім того, великими боржниками «Харківводоканалу» є підприємства держконцерну «Укроборонпром» (21 млн грн), а також деякі інші підприємства. Борг населення складає понад 160 млн грн.

Щоб скоротити борг жителів міста, «Харківводоканал» проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу з неплатниками і посилив боротьбу зі злісними боржниками. Після винесення судових рішень та судових наказів до органів державної виконавчої служби було передано 125 тис. судових документів на 137 млн грн для примусового стягнення заборгованості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини