У медустановах Харкова проводиться дезінфекція паром
30 квітня 2020 17:19 Медицина
У медустановах Харкова проводиться дезінфекція паром Громадська організація «ЗооКонтроль» сьогодні, 30 квітня, провела дезінфекцію у Харківській міській дитячій клінічній лікарні №16.

Заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан розповіла, що з моменту оголошення карантину до неї звертається багато людей з пропозиціями надати допомогу в боротьбі з пандемією.

«Це волонтери, представники малого та середнього бізнесу. І ось громадська організація «Ділові жінки України» запропонувала нам нові форми дезінфекції, запитали, де можна провести таку процедуру. Ми спрямували їх у дитячу лікарню №16, де лікуються діти з онкогематологічними захворюваннями, тому що там дуже важливі системні протиепідемічні заходи», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Як повідомила головний лікар дитячої лікарні №16 Тетяна Харченко, санітарна обробка палат проводиться кілька разів на день.

«Для наших маленьких пацієнтів особливо важливо, щоб вони знаходилися мало не в стерильних умовах. Тому сьогодні приємний день: ми, з використанням найнайсучасніших методів і обладнання, проводимо миття нашої лікарні. За допомогою гарячої пари вбиваються 99% вірусів і мікробів», - розповіла головлікар.

Дезінфікували лікарню члени громадської організації «ЗооКонтроль», роботу якої координує організація «Ділові жінки України». Раніше представники «ЗооКонтроля» вже провели дезінфекцію будівель і приміщень Національної поліції. Як повідомив керівник організації Андрій Ревенко, тепер до графіку обробок внесені і міські лікарні.

«Наша установка - це генератор гарячого туману, який заряджається дезинфікуючим засобом «Бланідаз-актив» у такій концентрації, яка для людей абсолютно безпечна. Дезінфікуючий розчин під високим тиском потрапляє в кожну щілину. Стерильно чистим приміщення стає через півгодини після обробки. Ефект триває до тижня. У графіку у нас багато інших лікарень», - розповів Андрій Ревенко.

За його словами, організація працюватиме у Харкові, поки не скасують карантин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини