Кредитний рейтинг Харкова вперше перевищив рейтинг держави
27 лютого 2023 09:00 Економіка
Кредитний рейтинг Харкова вперше перевищив рейтинг держави Міжнародне рейтингове агентство «Moody's Investors Service» підтвердило кредитний рейтинг міста Харкова.

Як повідомив заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, через розв'язану росією повномасштабну війну «Moody's Investors Service» знизило кредитний рейтинг України, при цьому рейтинг Харкова залишився на колишньому рівні і вперше в історії перевищив рейтинг держави. За словами віце-мера, до цього агентство дотримувалося жорсткого правила, згідно з яким рейтинг територій не міг бути вищим за суверенний.

«Для інвесторів це означає, що Харків здатний розраховуватися з боргами та в змозі забезпечити надання адміністративних та базових послуг. Місто живе, виконує свої фінансові зобов'язання перед інвесторами. На найближче майбутнє це матиме велике значення», - наголосив Михайло Фатєєв.

«Moody’s Investors Service» - одне з провідних світових рейтингових агентств, яке займається присвоєнням кредитних рейтингів, дослідженнями та аналізом ризиків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини