Ігор Терехов відвідав фестиваль науки «Світло, що дає надію!»
21 травня 2023 19:28 Суспільство
Ігор Терехов відвідав фестиваль науки «Світло, що дає надію!» Науковий фестиваль «Світло, що дає надію!» пройшов сьогодні, 21 травня, у Харкові.

Захід був приурочений до Міжнародного дня світла - глобальної ініціативи, яка привертає увагу людства до важливого значення світла як у звичайному житті, так і для наукового, культурного, мистецького розвитку.

Для гостей фестивалю працювала лабораторно-експериментальна та спортивно-оздоровча зони, були організовані вікторини та майстер-класи з програмування, фінансової грамотності, бізнесу, психології та ін.

Під час відкриття заходу Харківський міський голова Ігор Терехов привітав студентів та викладачів зі святом і висловив сподівання, що після перемоги вони разом з міською владою братимуть активну участь у відбудові Харкова.

«Я памʼятаю емоції щастя у людей, коли було відновлене вуличне освітлення. Бо світло - це надія! Надія на перемогу, на мир і на те, що вже незабаром ми відбудовуватимемо наше рідне місто. Дякую професорсько-викладацькому складу за виховання молоді, а молоді - за те, що залишилися з Харковом у найважчі часи!» - зазначив мер.

Організатори заходу – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту за підтримки Департаменту освіти та міжнародних наукових товариств-партнерів «SPIE» та «Optica».

З нагоди свята кращим співробітникам ХПІ вручили Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини