У міській раді реорганізували Управління інноваційного розвитку
18 серпня 2023 11:00 Місто
У міській раді реорганізували Управління інноваційного розвитку На позачерговій сесії Харківської міської ради сьогодні, 18 серпня, була внесена низка змін до структури виконавчих органів.

Так, було ухвалене рішення про реорганізацію Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту шляхом приєднання до цього департаменту. Також у зв’язку з ліквідацією цього виконавчого органу функції управління КУ «Муніципальний стартап-центр міста Харкова» покладені на Департамент цифрової трансформації.

Нагадаємо, з ініціативою ліквідувати Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів виступив Харківський міський голова Ігор Терехов. Відповідне рішення було ухвалене, спираючись на висновки службового розслідування щодо діяльності начальника управління Вікторії Грецької-Миргородської.

Крім того, депутати проголосували за припинення діяльності Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами з передачею його функцій Департаменту міжнародного співробітництва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини