У Харкові відкрили бізнес майже дев’ять тисяч підприємців
14 вересня 2023 14:30 Економіка
У Харкові відкрили бізнес майже дев’ять тисяч підприємців Протягом січня-серпня майже 9 тис. фізичних осіб-підприємців виявили бажання розпочати власну справу та офіційно зареєстрували бізнес.

За інформацією Головного управління ДПС у Харківській області, станом на 1 вересня кількість фізичних осіб-підприємців по Харкову склала 118,6 тис. осіб. Протягом січня-серпня 2023 року припинили діяльність майже 10 тис. фізичних осіб-підприємців. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду за цей же період 466 ФОП.

Своєю чергою близько 650 фізичних осіб-підприємців (переважно з деокупованих територій) обрали Харків у якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу.

«Сьогодні бізнес відіграє ключову роль у забезпеченні нашої економічної незалежності та подальшому розвитку, саме тому міська рада робить все можливе для підтримки бізнесу, залученню інвестицій та активізації ділової активності в місті», - наголосили в Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини