«Тепломережі» завершують ремонтну кампанію в Індустріальному районі
22 вересня 2023 13:18 ЖКГ
«Тепломережі» завершують ремонтну кампанію в Індустріальному районі Індустріальна філія КП «Харківські теплові мережі» завершує ремонтну кампанію.

Як повідомили на підприємстві, зокрема, комунальники замінили внутрішньоквартальні мережі у дворі однієї з багатоповерхівок, яка значно постраждала під час бойових дій. Також спеціалісти капітально модернізували п'ять теплорозподільних пунктів.

Крім того, на старт опалювального сезону чекає нова блочно-модульна котельня на 6 МВт. Її почали монтувати однією з перших, щоб забезпечити безперебійність та автономність опалення для віддаленого мікрорайону. Колись там працювала стара парова котельня. Потім її перевели в режим ЦТП, і сім житлових будинків з гуртожитком обігрівалися через зовнішню теплотрасу, яка постраждала під час обстрілів.

Як зазначив начальник філії Олексій Брильов, улітку комунальники обладнали генераторами всі об'єкти ХТМ, що їх потребують. Зараз системи теплопостачання проходять останні випробування на міцність: робітники заповнюють гарячою водою магістралі, виявляють ділянки, які можуть вийти з ладу під час холодів, і проводять їх заміну.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини