До Харкова надійшли ще чотири генератори від французьких благодійників
05 жовтня 2023 17:15 Міжнародне співробітництво
До Харкова надійшли ще чотири генератори від французьких благодійників Французькі партнери передали ще чотири генератори для медичних закладів міста Харкова.

Як повідомили в Департаменті міжнародного співробітництва, завдяки партнерству Харківської міської ради та асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» генератори отримали міські стоматологічні поліклініки №3 та 5, а також Центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова. Потужність обладнання - 10 та 50 кВт.

У Харків вантаж був доставлений за підтримки громадської організації «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» та ТОВ «Санагро Україна». Генератори були придбані французькою продовольчою компанією «Danone».

У департаменті нагадали, що асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» допомагає Харкову з минулого року. Вона забезпечила доставлення до міста гуманітарної допомоги від міста-побратима Лілль, медикаментів, засобів медичного призначення, автомобіля швидкої допомоги, спеціалізованого автомобіля для перевезення осіб з особливими потребами, автобуса, генераторів тощо.

Зараз міська рада обговорює з французькими партнерами можливість реалізації інших проєктів з надання допомоги Харкову в медичній та соціальній сферах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини