Ігор Терехов вітає харківських волонтерів
05 грудня 2023 10:54 Місто
Ігор Терехов вітає харківських волонтерів Привітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Міжнародним днем волонтера.

«Присвятивши своє життя допомозі іншим, ви стали надійним тилом держави.

Я пам’ятаю, як у перші, найважчі, дні повномасштабної війни ви готували та роздавали їжу харків’янам у метро. Пам’ятаю, як під обстрілами  евакуйовували жінок та дітей, як розвозили ліки та продукти харчування, як розбирали завали зруйнованих будівель та з якою швидкістю відпрацьовували звернення наших захисників, знаходячи необхідне спорядження. Тоді це врятувало український Харків. 

Сьогодні ви продовжуєте невтомно тримати цей фронт і боротися за мирне майбутнє наших дітей. І я безмежно вдячний усім харків’янам, які долучаються до волонтерської справи та роблять свій внесок у перемогу України над ворогом. Дякую за вашу чуйність, сміливість, небайдужість та готовність завжди прийти на допомогу! Ви - неймовірні люди, які роблять цей світ кращим!

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, сил та наснаги для подальшої плідної праці на благо Харкова та всієї України!».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини