Ігор Терехов провів перемовини з посадовцями та інвесторами з Іспанії
02 лютого 2024 16:58 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов провів перемовини з посадовцями та інвесторами з Іспанії Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 2 лютого, взяв участь у міжнародній конференції «Відновлення України: можливості для іспанських компаній», яка пройшла за сприяння Посольства України в Іспанії.

Мер виступив на форумі онлайн. Він запропонував іспанським компаніям долучитися до відновлення пошкоджених у Харкові житлових будинків та критичної інфраструктури.

За його словами, місто може запропонувати інвесторам прибуткові стратегії та інвестиційні проєкти в різних напрямках, оскільки вже має покроковий план відновлення. Це і розвиток транспортної інфраструктури, і будівництво житла, і реалізація проєктів у сферах енергетики та екології.

«Разом із британським архітектором Норманом Фостером ми розробляємо Генеральний план міста. Ми маємо великий науковий та кадровий потенціал і відкриті для прозорої та чесної співпраці. І сьогодні жоден проєкт, про реалізацію якого ми домовилися до війни з Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком чи іншими банками, не було зупинено. Вже цього року ми будуватимемо дві нові станції метрополітену та оновлюватимемо автопарк громадського транспорту», - зазначив у своєму виступі Ігор Терехов.

В рамках розбудови зовнішньоекономічних та міжнародних зв’язків група компаній «Apercon» взяла участь в організації запрошення українських інвестиційних та урядових установ та офіційних осіб для економічного розвитку та відновлення України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини