Додаток для підвезення медиків «ХелпМед» доповнили новими функціями
27 квітня 2020 09:47 Суспільство
Додаток для підвезення медиків «ХелпМед» доповнили новими функціями Користувачі мобільного додатка «ХелпМед», за допомогою якого харківські водії допомагають медикам дістатися до роботи, тепер можуть спілкуватися у «Telegram» і «Viber».

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, додаток, розроблений IT-фахівцями Харкова для допомоги медпрацівникам, було запущено в місті близько трьох тижнів тому і вже набрало велику популярність.

«Спостерігається певна динаміка, на сьогоднішній день вже 1 тис. 300 користувачів записано у системі і 500 заявок було розглянуто. Інтерфейс цієї програми весь час допрацьовується, робиться простіше. Зараз для того, щоб водіям і медикам було зручно зв'язатися між собою, додали можливість спілкуватися у «Telegram» і «Viber». Раніше це можна було зробити або зателефонувавши, або за допомогою смс-повідомлення», - зазначив Олег Дробот.

Крім того, за словами віце-мера, додаток доповнили можливістю завантажувати документи, щоб пасажир міг підтвердити, що він дійсно медичний працівник, для того щоб ця послуга надавалася тим, кому вона більше всіх потрібна.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини