«Філіп Морріс» відновить роботу на Харківщині, як тільки дозволить безпекова ситуація
19 вересня 2023 20:18 Місто
«Філіп Морріс» відновить роботу на Харківщині, як тільки дозволить безпекова ситуація Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 19 вересня, провів зустріч з менеджером зі звʼязків з урядовими установами ПрАт «Філіп Морріс Україна» Михайлом Самоляком.
Сторони обговорили роботу підприємства в рамках інвестиційного форуму «Kharkiv: Restart», який пройшов у Києві.

Михайло Самоляк повідомив, що як тільки ситуація в регіоні поліпшиться, компанія готова розглянути можливість відновлення виробництва тютюнових виробів у Харківській області. Зараз «Філіп Морріс» змушені відкрити додаткову виробничу лінію у Львівській області, де запропонували роботу в тому числі робітникам з Харківського регіону.

«Це не релокація харківської фабрики - всі лінії залишаються на місці, і як тільки ситуація покращиться, керівництво «Філіп Морріс» готове розглянути поновлення діяльності у Харківському регіоні», - зазначив Михайло Самоляк.

Ігор Терехов підкреслив, що в місті роблять все можливе, щоб покращити безпекову ситуацію і щоб підприємства поновлювали роботу.

«Ви сплачуєте податки не місту, а області, але наші харків'яни працюють у вас, тому відновлення роботи фабрики дуже важливе. Крім того, коли працюють такі гіганти, як ви або «McDonald's», - це важливо для інших інвесторів», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини