Міська рада просить розширити ліжковий фонд для хворих на COVID-19
22 вересня 2021 17:28 Медицина
Міська рада просить розширити ліжковий фонд для хворих на COVID-19 Харківська міська рада звернулася з пропозицією повернути до реєстру лікарень, призначених для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, ще два медичні заклади.

Про це сьогодні, 22 вересня, повідомила журналістам заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в весняну хвилю пандемії у місті були розгорнуті 930 ліжок у п'яти лікарнях - №13, 17, 18, 25, а також у пологовому будинку №2. Віце-мер зазначила, що потім пологовий будинок і лікарню №18 виключили з реєстру медичних установ для хворих на коронавірус. Через це зараз у місті залишилося 770 ліжок для ковідних пацієнтів, яких поки вистачає, але їх кількість необхідно збільшити.

«Потужності трьох лікарень ми вже повністю використали. Розширити ліжковий фонд можна тільки за рахунок тих медустанов, у яких вже є ліжка для пацієнтів з коронавірусом. Тому ми подали пропозицію до Харківської облдержадміністрації, а вони звернуться до Міністерства охорони здоров'я, щоб лікарню №18 і пологовий будинок №2 повернули до ковідного реєстру», - зазначила віце-мер.

За її словами, зараз лікарні мають усе необхідне для боротьби з коронавірусом, а наявні ліжка забезпечені киснем на 90%, а в деяких палатах - і на 100%.

«Ми розв'язали питання кисневого забезпечення. Влітку встановили три кисневих ємності й очікуємо ще одну для лікарні №25. Для цього там вже зробили фундамент і під'їзди», - повідомила віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини