Громадські слухання з питання перейменування вулиць відбудуться сьогодні
12 листопада 2015 14:30 Суспільство
Громадські слухання з питання перейменування вулиць відбудуться сьогодні Громадські слухання з питання перейменування вулиць, проспектів, площ і районів міста відбудуться сьогодні, 12 листопада (початок - о 18:30), в ККЗ «Україна».

Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він нагадав, що вчора, 11 листопада, збори були зірвані активістами кількох громадських організацій, які заблокували роботу президії.

«На жаль, вчора деякі люди, в тому числі лідер партії «Самопоміч» у Харкові Тарас Сітенко, завадили нам провести громадські слухання. Півторагодинні переговори не дали результату. Ми прийняли рішення перенести їх на сьогодні. Ми хочемо зібратися, щоб вислухати пропозиції, які підготувала топонімічна комісія, вислухати видатних істориків, які працювали з архівними документами, щоб запропонувати, як перейменувати ту чи іншу вулицю. Ми пропонуємо сьогодні повернутися до цих питань, прийняти зважені рішення і діяти з урахуванням думки харків'ян. Мені хочеться, щоб до цього питання був конструктивний підхід, щоб люди чули один одного і зважали не тільки на свою точку зору», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини