Ігор Терехов доручив підготувати до відкриття поліклініку на Північній Салтівці
24 липня 2023 16:25 Медицина
Ігор Терехов доручив підготувати до відкриття поліклініку на Північній Салтівці Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 24 липня, оглянув ступінь руйнації двох міських поліклінік на Північній Салтівці.
За словами мера, поліклініка №10 була зруйнована російськими окупантами практично вщент, через що оперативно відновити її не вдасться, а прийом дітей та дорослих, які мешкають на Північній Салтівці, тимчасово можна вести у філії дитячої поліклініки №23.

Міський голова вже дав доручення профільним департаментам з облаштування цієї медустанови. Зокрема, там є необхідність ремонту даху, проведення внутрішніх ремонтних робіт, підключення опалення та води.

«Найближчим часом філія 23-ї дитячої поліклініки почне працювати. Вона прийматиме всіх, у тому числі й дорослих. Нині це єдино можливий варіант. Спочатку відкриється блок для дорослих пацієнтів, потім - для дітей. Ремонт обох відділень проводитиметься паралельно. Я вирішив так вчинити з огляду на прохання місцевих жителів. Тут здебільшого залишилися самотні люди похилого віку, яким важко їхати по медичну допомогу в інші райони. На жаль, 10-ту міську поліклініку зараз нам не відновити», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини