Ігор Терехов: Після перемоги список почесних громадян Харкова буде переглянуто
09 серпня 2023 14:55 Місто
Ігор Терехов: Після перемоги список почесних громадян Харкова буде переглянуто Харківський міський голова Ігор Терехов давно дав команду ретельно проаналізувати список почесних громадян Харкова, і після перемоги недостойних людей з нього буде викреслено.
Як повідомив очільник міста, список почесних громадян - довгий, неоднозначний і створювався колегіально депутатським корпусом багато років поспіль. Ігор Терехов зазначив, що цей список необхідно переглянути прозоро  і з урахуванням думки громадськості, оскільки питання стосується всього міста, і думка тих, хто бажає висловитися, має бути почута.

«Окремі представники окремих партій намагаються сьогодні будь-якими способами привернути увагу до себе та своєї політичної сили, виносячи в публічну площину питання, які безпосередньо не пов'язані з обороною міста та відновленням Харкова. Втім, в умовах війни така широка дискусія неможлива і непотрібна. Вона тільки дестабілізує публічний простір і грає на руку ворогові, а цього допустити не можна. Позбавляти ж звання кулуарно - ще більш помилково. Досить з нас того, що багатьох свого часу так нагороджували. Як міський голова я вважаю, що все у Харкові має робитися виключно зі згоди громадян. І я, і депутати міської ради зобов'язані вислухати всіх та прислухатися до думки кожного», - наголосив Ігор Терехов.

Мер підкреслив, що зараз у пріоритеті - робота над відновленням Харкова, підтримка його життєдіяльності та допомога захисникам України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини