Ігор Терехов: Відновлюватимемо Харків за найсучаснішими технологіями
20 травня 2023 14:24 Місто
Ігор Терехов: Відновлюватимемо Харків за найсучаснішими технологіями Відбудовувати місто Харків після перемоги будуть з використанням найсучасніших технологій, які є у світі.

Про це сьогодні, 20 травня, в ефірі національного телемарафону заявив Харківський міський голова Ігор Терехов. Він наголосив, що використання передових технологій у поєднанні зі швидкими темпами відновлення сприятимуть зміцненню Харкова.

«Про це йшлося у Денвері, де я брав участь у саміті мерів. Окрім того, такі переговори були і в Кабінеті Міністрів України. Ми повинні відновлювати Харків та інші міста України за найсучаснішими технологіями, які є зараз у світі», - наголосив Ігор Терехов.

Він нагадав, що вітчизняні та іноземні фахівці на чолі з командою британського архітектора Нормана Фостера зараз розробляють оновлений Генплан розвитку міста Харкова.

«Вже є п'ять пілотних проєктів, які презентуватимемо харків'янам і на інвестиційних форумах. Це культурна спадщина, житловий сектор, промисловість, науковий квартал, річки та зелені зони», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини