Ігор Терехов взяв участь у японсько-українському форумі
07 вересня 2023 12:31 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов взяв участь у японсько-українському форумі Японсько-український інвестиційно-економічний форум «Prosperity 2023» проходить сьогодні, 7 вересня, в онлайн-форматі.
Захід спрямований на залучення японських інвесторів до відновлення України та розширення економічних відносин між країнами. Його учасники - представники бізнесу та влади з двох країн.

У своєму виступі Харківський міський голова Ігор Терехов зробив акцент на двох міських проєктах, у яких можуть взяти участь іноземні інвестори. Зокрема, один з них стосується розвитку поновлюваної енергетики. За словами мера Харкова, в умовах війни та потенційно можливих блекаутів найважливіше зосередитися на підвищенні енергоефективності об'єктів у місті.

«Ми вже маємо перший досвід впровадження сонячних електростанцій. Одну з них встановили на даху Харківської багатопрофільної міської лікарні №17. Її загальна потужність - 52 кВт. Це забезпечить установу аварійним живленням у випадку відключення електроенергії. Наша мета - не продавати в ринок як комерційну електроенергію, а споживати самим, щоби економити бюджетні кошти», - зазначив Ігор Терехов.

Учора в рамках форуму також відбувся онлайн-семінар «Токіо - Харків» з питань реагування на надзвичайні ситуації, у якому взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, КП «Муніципальна компанія поводження з відходами», а також викладачі та курсанти Національного університету цивільного захисту України. Темою семінару було вивчення досвіду японської префектури Міягі та міста Токіо в галузі розбирання та переробки завалів, утворених внаслідок катастроф природного та техногенного характеру.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини